Набір «Чистюля»

1152,00
грн.
У набір «Чистюля» входить одразу 6 засобів:

  • Ujut. Серветка універсальна бірюзова для загального прибирання підходить для будь-яких забруднень, відмінно вбирає, не залишає розводів і ворсинок, надає бездоганний вигляд будь-якій поверхні.
  • Ujut. Серветка для скла підходить для прибирання вікон, шибок, кришталю, порцеляни, телевізорів, моніторів, мікрохвильових печей, оптичної техніки.
  • Absolute. Серветка для миття посуду двостороння: з одного боку – гладка «рисова» фактура полірує поверхню, швидко очищає, не залишає подряпин і розводів, з іншого – жорсткий ворс, який видаляє складні забруднення, нагар і липкий жир.
  • Mystik. Очисна паста для видалення сильних і стійких забруднень допоможе домогтися блискучих результатів на кухні та у ванній кімнаті, відмінно підходить для кахлю, неіржавної сталі, порцеляни.
  • Blanc. Універсальні пластини для прання прості в застосуванні та дозуванні – вони підходять для прання постільної білизни та одягу, цілком розчиняють бруд, повертаючи речам первісну чистоту.
  • Диск Інволвер. Виготовлений на основі тканини, створеної з інноваційної нитки «Інволвер». Поєднання розсіченої нитки ультратонкого волокна та спеціального жорсткого «скраба» забезпечує диску високі властивості матеріалу, зносостійкість і універсальність в застосуванні. Призначений для щоденного прибирання. Завдяки гнучкій формі видаляє бруд навіть з малодоступних місць. Ефективно видаляє стійкі плями що в'їлися та жир, не пошкоджуючи поверхню та не залишаючи ворсинок
Дивіться також
Click to order
Total: 
Ваше ФИО
Ваш телефон
Удобный мессенджер для подтверждения заявки
Made on
Tilda