ОЧИЩАЮЧІ СЕРВЕТКИ ДЛЯ ГЛАДКОЇ ШКІРИ BIOTRIM NEO # 3 5 одноразових очищувальних серветок для гладкої шкіри

70,00
грн.
Очищуюча серветка для гладкої шкіри BioTrim NEO 3 допоможе оперативно і максимально делікатно очистити від свіжих забруднень одяг, аксесуари з гладкої шкіри.

Вироби зі шкіри елегантні і практичні, вони присутні в нашому гардеробі круглий рік — одяг, взуття, сумки, рукавички і багато іншого. Але при неправильному догляді вони можуть втратити свій представницький вигляд — шкіра може потріскатися, зморщитися або деформуватися, і відновити її первісний вигляд буде вже неможливо.

Серветка BioTrim NEO 3, просочена натуральним засобом, що очищає, ефективно прибирає забруднення, а доглядають компоненти NEO 3 живлять, пом'якшують, підвищують водовідштовхувальні властивості шкіри.

Кожна серветка упакована в індивідуальне саше, тому її зручно мати під рукою, брати в поїздку — для неї завжди знайдеться місце в дамській сумочці або в рюкзаку.

Застосування
  1. Розкрийте саше, дістаньте серветку.
  2. Видаліть забруднення. Потім пройдіть серветкою по тій частині вироби, де було забруднення, від шва до шва. Можливе забарвлення серветки в колір шкіри - використовуйте тільки чисту область серветки.
  3. Не тріть пляму — тим самим ви сприяєте глибокому проникненню бруду в шкіру.
  4. Розправте руками вологу шкіру і дайте виробу повністю висохнути (по можливості). Сушіть тільки в природних умовах, без фена, батареї, прямих сонячних променів. Після висихання вироби запах натурального засобу для чищення вивітрюється.
Зверніть увагу:
  1. Серветки, просочені розчином на основі рослинних екстрактів, призначені для видалення свіжих поверхневих плям природного походження. Чи не призначені для усунення забруднень хімічного походження (харчові та хімічні барвники).
  2. Серветки не допоможуть, якщо забруднення змінило структуру матеріалу (наприклад, кислота).
  3. Серветки не усувають засаленість і потертість виробів.
  4. У разі якщо існує загальне забруднення вироби, то після видалення плями серветкою очищена область може виділятися. Рекомендуємо освіжити зовнішній вигляд виробу за допомогою засобу для чищення для гладкої шкіри BioTrim NEO 3.
Click to order
Total: 
Ваше ФИО
Ваш телефон
Удобный мессенджер для подтверждения заявки
Made on
Tilda